Wypożyczalnia samochodów, wynajem aut osobowych

Niezawodne, efektowne, ekonomiczne i wyróżniające się wysokim komfortem prowadzenia – tak w kilku słowach można opisać auta, które oferuje nasza wypożyczalnia samochodów w Skawinie. Proponujemy wynajęcie osobówki, limuzyny, busa oraz SUV-a na niezwykle komfortowych warunkach.

Do wyjazdów służbowych i podróży prywatnych

Niezależnie od tego, w jakim celu chcesz wypożyczyć jeden z naszych pojazdów, czy do poruszania się w trakcie urlopu, czy do wyjazdy biznesowego - wszystkie sprawdzą się doskonale. Tworząc naszą flotę dobieramy samochody wyłącznie najlepszych marek motoryzacyjnych, będących synonimem niezawodności i komfortu. Wśród propozycji znajdziesz auta, takich producentów jak Audi, BMW, Skoda oraz Volkswagen. Dzięki temu, wybierając dowolny model z naszej skawińskiej wypożyczalni, masz gwarancję, że zawsze dojedziesz do celu bez awarii w wysoce wygodnych warunkach.

Prowadząc wynajem aut osobowych, limuzyn, busów i SUV-ów mamy na uwadze również niskie koszty eksploatacji pojazdu, jakie musi w trakcie użytkowania ponieść nasz klient. Każdy z naszych modeli charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa, co przekłada się na nienadwyrężanie swojego budżetu nawet w przypadku długiego okresu najmu.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi samochodami do wynajęcia z naszej wypożyczalni w Skawinie, które bez wątpienia sprawdzą się podczas jedno- lub dwudniowych przejażdżek, jak i znacznie dłuższego użytkowania. Nasze pojazdy osobowe, limuzyny, czy SUV-y to idealny sposób na zapewnienie sobie transportu w trakcie, gdy Twoje auto znajduje się w warsztacie lub jesteś w trakcie szukania nowego modelu dla siebie. Zamiast czekać na często niepunktualne pociągi i podróżować w nierzadko mało komfortowych warunkach, zapewnij sobie auto osobowe, limuzynę lub SUV-a, dzięki któremu będziesz w pełni mobilny i niezależny od komunikacji publicznej.

Z kolei wynajęcie busa z naszej wypożyczalni w Skawinie idealnie sprawdzi się m.in. podczas przewozu grupy osób lub w przypadku przeprowadzki. Ładowność tego typu samochodów sięga jednej tony, dzięki czemu fotele, łóżka, stoły, czy wszelkie wielkogabarytowe przedmioty przewieziesz łatwo i szybko.

Citigo

Mini

ŠKODA Citigo

x 4 x 3 Benzyna Manual 49 zł

Cennik

Pojazd 1-2 dni 3-6 dni 7-29 dni 30+ dni

* podane ceny obowiązują za dobę najmu

Pobierz pełny cennik

Zapytaj o dostępność

Wypełnij formularz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

OD DO

Firma Trans-Al została założona w 1994 roku i od początku istnienia związana jest z branżą motoryzacyjną oraz transportem. Solidność, uczciwość i dbałość o klienta, to główne cechy realizowanych przez naszą firmę rewelacyjnych usług.

W naszym gronie pracowniczym skupiamy osoby, które wykonują swoje zadania z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, a przy tym z przyjemnością i ogromnym poczuciem satysfakcji. Jesteśmy pewni, że to właśnie wysoki poziom oferowanych przez nas usług, oraz głębokie zaangażowanie całego zespołu pozwoliły nam przetrwać na rynku ponad ćwierć wieku. W maju 2019 świętowaliśmy 25-lecie nieprzerwanej obecności firmy Trans-Al na rynku europejskim.

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów, znajomych, jak również kontrahentów postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług o wypożyczalnię samochodów, kamperów oraz przyczep towarowych. W tym celu powstał Trans-Al Rentals, który jest wewnętrznym działem firmy Trans-Al. Możemy zagwarantować, iż również w przypadku tego sektora świadczonych przez nas usług, dołożymy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Naszych Klientów.

Pozwól nam udowodnić, że robimy to najlepiej i już dziś skorzystaj z naszej nowej oferty!

Kontakt

Adres: Energetyków 2, 32-050 Skawina

woj. małopolskie, Polska

Tel.: +48 665 559 555

NIP: 6791044562

Email handlowy: rentals@trans-al.pl

Email rezerwacyjny: rezerwacje@trans-al.pl