Wynajem samochodów luksusowych z kierowcą

Szukając sposobu na szybki, bezpieczny i komfortowy przejazd, najlepszym pomysłem jest wynajem samochodu z kierowcą. Przede wszystkim jest to rozwiązanie pozwalające w stu procentach skupić się na wydarzeniu, spotkaniu lub evencie, w którym masz zamiar wziąć udział. Walka z ulicznymi korkami, planowanie trasy i dopilnowanie tego, by stawić się w umówionym miejscu o czasie absolutnie nie będzie zaprzątać Ci głowy.

Limuzyną lub busem

Jeśli planujesz zorganizowanie wydarzenia lub wzięcie udziału w ważnej dla Ciebie imprezie i potrzebujesz transportu - zgłoś się do nas już dziś. Zamówienie samochodu z kierowcą pozwoli Ci ominąć wszystkie procedury związane z samodzielnym wynajęciem, a następnie zwrotem pojazdu. Dzięki temu nie będziesz myślał o tankowaniu, szukaniu miejsca parkingowego, myciu i odkurzaniu pojazdu oraz innych stresujących lub mniej komfortowych szczegółach związanych użytkowaniem auta.

Oferując wynajem limuzyn lub busów z kierowcą, dajemy również gwarancję tego, że nie musisz przejmować się ewentualnym udziałem własnym w szkodzie. Co równie ważne, nie musisz nawet mieć prawa jazdy – po prostu zgłoś się do nas i wybierz samochód. Po wskazaniu terminu i kierunku podróży, będziesz mógł w pełni odprężyć się w naszym Audi, BMW lub Mercedesie. Ponadto Koszt paliwa na pierwsze 200 km jest wliczony w cenę wynajmu jak również opłata za przygotowanie pojazdu i wyjazd poza granicę kraju.

Za zarezerwowaniem limuzyny lub busa wraz z szoferem, przemawia również fakt, że każdy z naszych kierowców to doświadczony profesjonalista. Niezależnie od panujących warunków na drodze zawsze dowiezie Cię szybko, ale bezpiecznie i spokojnie w każde wskazane wcześniej przez Ciebie miejsce.

Nasza usługa doskonale sprawdza się również podczas wszelkich uroczystości okolicznościowych, w których bierzesz udział lub organizujesz. Po wynajęciu jednego z naszych samochodów, kierowca zapewni Ci transport w trakcie spotkania z Twoimi kontrahentami i partnerami lub odwiezie do domu po bankiecie, czy kolacji.

Audi A6

BMW 750 L

Mercedes Sprinter

Klasa Premium (przykładowy pojazd w tej klasie to Audi A6)

Podróż w przystępnej cenie w bardzo komfortowych warunkach. Prestiż dorzucamy gratis!

Galeria

Klasa Luxury (przykładowy pojazd w tej klasie to BMW 750)

Jeśli szukasz dodatkowego luksusu, to ta opcja jest dla Ciebie. Tak podróżują gwiazdy i włodarze tego świata, podróżuj tak i Ty.

Galeria

Klasa BUS (przykładowy pojazd w tej klasie to Mercedes Sprinter)

Pojazd tej klasy zabiera na pokład do 8 osób z kierowcą oraz całą masę bagażu a przy tym nadal zapewnia komfortowe warunki podróży. Przestronność tych pojazdów jest naprawdę zaskakująca.

Galeria

Cennik

Pojazd Do 4 godzin Doba
Audi A6 649 zł 849 zł
BMW 750 L 1099 zł 1299 zł
Mercedes Sprinter 799 zł 999 zł

* podane ceny obowiązują za dobę najmu

Pobierz pełny cennik

Zapytaj o dostępność

Wypełnij formularz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

OD DO

Firma Trans-Al została założona w 1994 roku i od początku istnienia związana jest z branżą motoryzacyjną oraz transportem. Solidność, uczciwość i dbałość o klienta, to główne cechy realizowanych przez naszą firmę rewelacyjnych usług.

W naszym gronie pracowniczym skupiamy osoby, które wykonują swoje zadania z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, a przy tym z przyjemnością i ogromnym poczuciem satysfakcji. Jesteśmy pewni, że to właśnie wysoki poziom oferowanych przez nas usług, oraz głębokie zaangażowanie całego zespołu pozwoliły nam przetrwać na rynku ponad ćwierć wieku. W maju 2019 świętowaliśmy 25-lecie nieprzerwanej obecności firmy Trans-Al na rynku europejskim.

W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów, znajomych, jak również kontrahentów postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług o wypożyczalnię samochodów, kamperów oraz przyczep towarowych. W tym celu powstał Trans-Al Rentals, który jest wewnętrznym działem firmy Trans-Al. Możemy zagwarantować, iż również w przypadku tego sektora świadczonych przez nas usług, dołożymy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Naszych Klientów.

Pozwól nam udowodnić, że robimy to najlepiej i już dziś skorzystaj z naszej nowej oferty!

Kontakt

Adres: Energetyków 2, 32-050 Skawina

woj. małopolskie, Polska

Tel.: +48 665 559 555

NIP: 6791044562

Email handlowy: rentals@trans-al.pl

Email rezerwacyjny: rezerwacje@trans-al.pl