Location de voitures de luxe avec chauffeur

Szukając sposobu na szybki, bezpieczny i komfortowy przejazd, najlepszym pomysłem jest wynajem samochodu z kierowcą. Przede wszystkim jest to rozwiązanie pozwalające w stu procentach skupić się na wydarzeniu, spotkaniu lub evencie, w którym masz zamiar wziąć udział. Walka z ulicznymi korkami, planowanie trasy i dopilnowanie tego, by stawić się w umówionym miejscu o czasie absolutnie nie będzie zaprzątać Ci głowy.

Limuzyną lub busem

Jeśli planujesz zorganizowanie wydarzenia lub wzięcie udziału w ważnej dla Ciebie imprezie i potrzebujesz transportu - zgłoś się do nas już dziś. Zamówienie samochodu z kierowcą pozwoli Ci ominąć wszystkie procedury związane z samodzielnym wynajęciem, a następnie zwrotem pojazdu. Dzięki temu nie będziesz myślał o tankowaniu, szukaniu miejsca parkingowego, myciu i odkurzaniu pojazdu oraz innych stresujących lub mniej komfortowych szczegółach związanych użytkowaniem auta.

Oferując wynajem limuzyn lub busów z kierowcą, dajemy również gwarancję tego, że nie musisz przejmować się ewentualnym udziałem własnym w szkodzie. Co równie ważne, nie musisz nawet mieć prawa jazdy – po prostu zgłoś się do nas i wybierz samochód. Po wskazaniu terminu i kierunku podróży, będziesz mógł w pełni odprężyć się w naszym Audi, BMW lub Mercedesie. Ponadto Koszt paliwa na pierwsze 200 km jest wliczony w cenę wynajmu jak również opłata za przygotowanie pojazdu i wyjazd poza granicę kraju.

Za zarezerwowaniem limuzyny lub busa wraz z szoferem, przemawia również fakt, że każdy z naszych kierowców to doświadczony profesjonalista. Niezależnie od panujących warunków na drodze zawsze dowiezie Cię szybko, ale bezpiecznie i spokojnie w każde wskazane wcześniej przez Ciebie miejsce.

Nasza usługa doskonale sprawdza się również podczas wszelkich uroczystości okolicznościowych, w których bierzesz udział lub organizujesz. Po wynajęciu jednego z naszych samochodów, kierowca zapewni Ci transport w trakcie spotkania z Twoimi kontrahentami i partnerami lub odwiezie do domu po bankiecie, czy kolacji.

Wybierz klasę pojazdu

 Premium
Luxury
BUS
No ACF gallery field data found

Klasa Premium

(przykładowy pojazd w tej klasie to Audi A6)

Podróż w przystępnej cenie w bardzo komfortowych warunkach. Prestiż dorzucamy gratis!


Do 4 godzin:
649 zł
Doba:
849 zł
Zobacz pełny cennik
No ACF gallery field data found

Klasa Luxury

(przykładowy pojazd w tej klasie to BMW 750)

Jeśli szukasz dodatkowego luksusu, to ta opcja jest dla Ciebie. Tak podróżują gwiazdy i włodarze tego świata, podróżuj tak i Ty.


Do 4 godzin:
1099 zł
Doba:
1299 zł
Zobacz pełny cennik
No ACF gallery field data found

Klasa BUS

(przykładowy pojazd w tej klasie to Mercedes Sprinter)

Pojazd tej klasy zabiera na pokład do 8 osób z kierowcą oraz całą masę bagażu a przy tym nadal zapewnia komfortowe warunki podróży. Przestronność tych pojazdów jest naprawdę zaskakująca.


Do 4 godzin:
799 zł
Doba:
999 zł
Zobacz pełny cennik
Trans-Al RENTALS © 2024